O AUTOKOMU

Firma AUTOKOM, spol. s r.o. se sídlem v Tečovicích působí na českém i zahraničním trhu od 1. 9. 1993. Aktivity společnosti se od samého počátku podnikání soustřeďují na poskytování opravárenské a obchodní činnosti v oblasti nákladních i osobních vozidel.

Postupný rozvoj všech provozů společnosti, zvyšující se nároky na kvalitu a rozsah poskytovaných služeb a také snaha o maximální spokojenost zákazníků si již v roce 1999 vyžádala certifikaci systému managementu kvality. Tento systém je udržován a rozvíjen dodnes, společnost je aktuálně certifikována dle ČSN EN ISO 9001:2009.

Naše provozovny ve Zlíně-Loukách a Tečovicích

AUTOKOM, spol. s r.o. v současnosti podniká ve dvou provozovnách s více než 80-ti zaměstnanci. Ve Zlíně Loukách se nachází servis osobních vozidel KIA, autosalon KIA a autosalon NISSAN. Autosalon KIA nabízí zákazníkům celý sortiment vozů této značky, autosalon NISSAN je zaměřen na prodej užitkových a nákladních vozidel.

V Tečovicích u Zlína je umístěn servis užitkových a nákladních vozidel, který je součástí celorepublikové sítě servisů TATRA a NISSAN. Dále BOSCH CAR SERVICE pro osobní vozy všech značek, prodejní sklad náhradních dílů i autopříslušenství a výměnné středisko autoagregátů. Společnost v Tečovicích provádí také kvalitní opravy všech značek nákladních a užitkových vozidel, např. MERCEDES - BENZ, IVECO, MITSHUBISHI, RENAULT, DAF, VOLVO, SCANIA a MAN a provádí servis nástaveb F.X. MEILLER, HYVA, BINOTTO, NUMMI atd. Od roku 2016 vyrábí vzduchopřístroje JIKOV.

Současný stav společnosti je výsledkem postupného vývoje v průběhu její existence. I nyní naše vize směřují do budoucna s cílem nabízet zákazníkům stále komplexnější a lepší služby, nadále budovat moderní, stabilní a flexibilní společnost.