Kompresory HORI

Kompresory Hori jsou konstruované a vyráběné japonskou firmou HORI Engineering. Při práci využívají unikátní koncepci kyvného dvoučinného křídla. Jsou vhodné pro vyprazdňování autocisteren pneumatickou cestou a zajišťují pneumatickou potrubní dopravu sypkého nebo tekutého produktu z cisterny do úložiště, většinou do sil, nebo zásobníků. Rozsah nabízených výkonností je od 150 do 900 m3/hod.

Bezmazné kompresory HORI se vyznačují svým tichým chodem a nízkou výtlačnou teplotou po kompresi. Tyto vlastnosti jsou dány konstrukcí kyvného dvoučinného křídla, při které se rotor pohybuje nízkou obvodovou rychlostí a navíc bez silových vlivů, které by působily opotřebení těsnících částí. Výsledkem je kompresor s vysokou účinností, životností a odolností proti poškození při dosažení nadstandardních provozních přetlaků až do 3 bar.

Mezi typické produkty, které se přepravují v autocisternách, jsou jemnozrnné až granulované sypké hmoty jako např. cement, mouka, rýže, cukr, skelný prach, popílky, uhelný prach, kaolin, pvc granule nebo pelety, uhličitan vápenatý, močovina, slad, barvy, křemičitý písek, mleté uhlí, kysličník železitý, hnojiva, a mnoho dalších. Mezi tekuté materiály vhodné pro pneumatickou dopravu patří zejména tekuté chemické a petrochemické látky a také tekuté potraviny.

Prospekty kompresorů Hori:

  • Wing 602
  • Eurowing 2A
  • Wing 151v

 

 

Fotogalerie kompresorů HORI

 

Kde nás najdete?

Servis užitkových a nákladních vozidel - Autokom

Prodej kompresorů a nástaveb

Adresa:

Těčovice 362
763 02 Zlín
zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po-Pá: 07:00 - 15:30
So, Ne: zavřeno
Kontakty:

tel: (+420) 777 577 834
email: hyva@autokom.cz