HYVA

Už od roku 1998 provádíme servis a montáže hydraulických systémů na nákladní vozidla. Nejžádanějšími jsou montáže hydraulických systémů pro sklápění sklápěcích návěsů v různých provedeních a montáže hydraulických systémů pro pohon posuvných podlah v návěsech. Provádíme také montáže hydraulických systémů pro čerpání PHM, lihu, LPG a montáže hydraulických systémů pro ovládání nájezdových ramp pro těžké podvalníky, natáčení náprav a další.

Dle požadavků zákazníka dodáváme i elektrohydraulické agregáty, které montujeme převážně do šasi návěsů pro sklápění sklápěcí nástavby.

Prodáváme a opravujeme náhradní díly a hydraulické komponenty jako např. čerpadla, nádrže, ventily, rychlospojky, ovládání nebo elektrohydraulické agregáty značek OMFB, PZB, HYDROCAR, ABER, BEZARES, PARKER, PADOAN aj. Dále nabízíme pomocné pohony pro všechny typy převodovek (ZF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, IVECO, EATON, atd.).

Provádíme záruční a pozáruční opravy hydraulických zvedáků HYVA, GEORG a BINOTTO pro sklápění nástaveb na vozidlech, návěsech i přívěsech a generální opravy hydraulických zvedáků všech značek např. EDBRO, MEILLER, NEUMEISTER, PENTA, MARIZ, BINOTTO, NUMMI, DI NATALE – BERTELLI, WEBER, atd. včetně demontáže a montáže zvedáku na vozidlo, návěs nebo přívěs.

 

Kde nás najdete?

Servis užitkových a nákladních vozidel - Autokom

Prodej kompresorů a nástaveb

Adresa:

Těčovice 362
763 02 Zlín
zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po-Pá: 07:00 - 15:30
So, Ne: zavřeno
Kontakty:

tel: (+420) 777 577 834
email: hyva@autokom.cz